Производитель: wuw
Код товара: 120626
Краткое описание
WUW Y142 — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів.- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із... Читать далее...
Краткие характеристики
390 грн.
- Доступность: На складе
WUW Y142 — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів.- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із собою в дорогу.- Надійність і безпека: Вбудовані системи захисту забезпечують безпечну зарядку ваших пристроїв. Якісні матеріали та збірка гарантують довговічність.- Стильний дизайн: Мінімалістичний і сучасний зовнішній вигляд.
Артикул виробника: Y142
id ksm-11085
Артикул виробника: Y142
id ksm-11085
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type A |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Y142 |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Универсальное |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | Black |

