Производитель: Acefast
Код товара: 120563
Краткое описание
Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауерба... Читать далее...
Краткие характеристики
2 305 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауербанком тривалий час без підзарядок.НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙACEFAST M4 PD67W power bank сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport UN38.3. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.ВЕЛИКА ЄМНІСТЬАкумулятор має ємність 20000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, планшет, навушники, приставку і годинник. В акумуляторі використовуються індивідуальні комірки, які на 80 % зберігають свою працездатність після 300 циклів використання.ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКАМаксимальна потужність ACEFAST M4 PD67W power bank — 67 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИНа корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C 100 Вт.
Артикул виробника: 6974316282723
id ksm-7362
Артикул виробника: 6974316282723
id ksm-7362
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 345 |
| Вихідний роз'єм 2 | Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 67 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Кабель | Type-C/Type-C (100W) |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | M4 PD67W power bank |
| Материал | Вогнестійкий матеріал PC |
| Особенности | LED-дисплей |
| Розміри | 115 × 68.2 × 33 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-іонна полімерна |
| Цвет | Black |


