Производитель: hoco
Код товара: 120546
Краткое описание
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.Виготовлений з якісного та вогне... Читать далее...
Краткие характеристики
1 296 грн.
- Доступность: На складе
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має матове покриття. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.Неймовірних 30 000 мАг ємності портативної батареї забезпечать до 10 повноцінних зарядок. Чудовий варіант для подорожей та для відеомейкерів, яким постійно потрібно заряджати купу девайсів.
Артикул виробника: 6942007642149
id ksm-5070
Артикул виробника: 6942007642149
id ksm-5070
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вес | 612 |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | J144A Hymn |
| Материал | ABS + PC |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | white |


