Производитель: hoco
Код товара: 120523
Краткое описание
Hoco Q3 Pro — мобільний зарядний пристрій для підзарядки смартфона, планшета, плеєра. Потужний акумулятор має зручну форму, невелику вагу, сучасний дизайн і індикацію заряду.Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє п... Читать далее...
Краткие характеристики
743 грн.
- Доступность: На складе
Hoco Q3 Pro — мобільний зарядний пристрій для підзарядки смартфона, планшета, плеєра. Потужний акумулятор має зручну форму, невелику вагу, сучасний дизайн і індикацію заряду.Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє підзарядити гаджет удвічі швидше, ніж від звичайного пауербанку. Ємності 10000 мАг вистачить, щоб відновити заряд декількох смартфонів. Роз’єми USB Type-A та USB Type-C дозволяють одночасно заряджати два гаджети.Корпус виготовлений з ABS-пластика й міцного полікарбонату. Він стійкий до механічних пошкоджень і добре захищає електроніку від зовнішнього впливу.Цифровий дисплей показує, скільки заряду залишилося у портативного акумулятора. Вбудований захист від перенапруги на вході й виході, перегріву, перепадів напруги, короткого замикання, перезаряджання й повного розряджання робить пристрій безпечним і надійним.
Артикул виробника: 6931474765840
id ksm-3792
Артикул виробника: 6931474765840
id ksm-3792
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 168 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Q3 Pro |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


