Производитель: Borofone
Код товара: 120484
Краткое описание
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властив... Читать далее...
Краткие характеристики
840 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6941991111785
id ksm-1127
Артикул виробника: 6941991111785
id ksm-1127
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 405 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BJ55A Graceful |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 139 × 68 × 28 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | Black |


